HammerWorld Nagyszínpad

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
17:00 - 17:40 Leecher Angertea Kylfingar Salvus Vesztegzár
18:00 - 19:00 Tales of Evening Watch My Dying Sear Bliss The Agonist Archaic
20:00 - 21:00 Ross The Boss Aephanemer Dalriada Lazarvs Suicidal Angels
22:00 - 23:00 Beast in Black Dark Tranquillity Týr Infected Rain Destruction
23:55 - 01:00 Accept Sepultura Ensiferum Cradle of Filth Sodom

Barba Negra Nagyszínpad

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
16:00 - 16:40 Invader Burnout Rumproof Cool Head Klan Atomic
17:00 - 18:00 Rebel Agregator Phoenix Rt Blues Company Alcohol
19:00 - 20:00 Bloody Roots Rómeó Vérzik Dorothy P.Box Magor
21:00 - 22:00 Moby Dick Leander Kills Paddy and The Rats Aurora Omen
23:00 - 00:00 Ossian Road Depresszió Lord Pokolgép
01:10 - 03:30 Junkies Nova Prospect Jolly Jackers Kalapács Zorall

Metal.hu Aréna

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
15:00 - 15:40 Nest of Plagues Athame Faminehill Hatvan City HC Counter Clockwise
16:00 - 16:40 Paediatrician Andartar Harmed Tisztán a cél felé Macskanadrág
17:00 - 17:40 Nemesis Bucovina Omega Diatribe Don Gatto Acidez
18:00 - 19:00 Gutted Christian Epidemic Within Destruction Get the shot Discharge
19:30 - 20:30 Benighted Harakiri For The Sky Crystal Lake Wolfbrigade The Cockney Rejects
21:00 - 22:00 The Black Dahlia Murder Rotting Christ Eskimo Callboy Rise Of The Northstar HétköznaPI CSAlódások
23:00 - 00:00 Kataklysm Dark Funeral Chelsea Grin Agnostic Front Marky Ramone's Blitzkrieg
01:00 - 03:00 Kill with Hate Bornholm The Southern Oracle A.M.D. Fegyelmező Részleg

Nuskull Pit

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
10:30 - 11:00 Manimal Inc. Necroratory Heartkiller Hatred Solution Mig-29
11:20 - 11:50 Lumberjack Commando Heartlapse Mirror Emma Undressed Integral Vortex
12:10 - 12:40 VolumeFeeder BIPØLÄRIS The Scarlet Devoid Francesco és a Haverok
13:00 - 13:30 Dungaree Symmetry Of The Void Pit of Saron No Last Page Innistrad
14:00 - 14:30 Rockbox Subcortic Elanor Pop Mockup Newtown Feels
14:45 - 15:15 Born Again Mytra Isatha Morhord Phrenesis
15:30 - 16:00 Slowmesh Raza-Loca Band In The Pit Krampüs Over My Dawn
16:15 - 17:00 Red Swamp Hisztéria Perfect Symmetry Slytract At Night I Fly
17:15 - 18:00 Room of the Mad Robots Ayahuaska Reason Vile Disgust PlasticOcean
18:15 - 19:00 Stonedirt Jack Stabbed As Karma Brings Tiansen
19:15 - 20:00 Warchief nemecsek Sur Austru God Shaped Devil Ann my Guard
20:15 - 21:15 Shapat Terror The Hellfreaks Lost Continent Needless Phrenia
21:30 - 22:30 Wrong Side Stubborn Divided Sleepless Mudfield
22:45 - 23:45 Wall of Sleep PETOFI Dying Wish Angerseed New Friend Request
00:00 - 01:00 magma rise Téveszme Dystopia The Morning Star DOWN FOR WHATEVER

Strandszínpad

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
11:00 - 11:40 Végbélszakadás Pocket Fox Térkövön Sült Lángos Pentele Ska Club Bajnoq
13:00 - 13:40 The Wedding At The Slaughterhouse Sniffyction LochNesz Hortobágy HC Crew Csók és Könny

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Szeretnél elsőként értesülni a Rockmaraton Fesztivál új fellépőiről,
a jegyakciókról és az esetleges nyereményjátékokról?
Iratkozz fel a hírlevelünkre és mindenről értesítünk!


ÁSZF és Adatvédelmi és adatkezelési szabályzat

Program

Jegyek

Infók

Rockmaraton XXX